HBL HBL

Reünie

In 2024 bestaat Het Baarnsch Lyceum 105 jaar!                

Eens in de vijf jaar organiseren we een reünie voor alle oud-leerlingen en oud-medewerkers. Zaterdag 13 april 2024 is het zover! Dan is iedereen welkom tussen 11.00 en 17.00 uur. Ben jij er ook bij?

Het organisatiecomité, bestaande uit oud-leerlingen en (oud)medewerkers, is bezig met het maken van een afwisselend programma met o.a. diverse minilesjes die gegeven worden door (oud-)docenten, een trefpunt voor oud-bestuursleden en schoolleiding en een tentoonstelling met beeldmateriaal uit het archief. Er is een professionele fotograaf aanwezig voor het maken van de klassenfoto. Wil je samen met een oud-klasgenoot op de foto? Dat kan in de aanwezige Kiekjeskast! Daarnaast kun je je favoriete hapjes kiezen bij één van de foodtrucks of een heerlijk glaasje drinken bij de bar. Alle consumpties en foto’s kunnen ter plekke (alleen!) met pin betaald worden.

In verband met de beperkte parkeergelegenheid en wegens de verwachte drukte vragen we iedereen om op 13 april zoveel mogelijk met het OV, te voet of met de fiets naar de reünie te komen. 

Er zijn al 828 aanmeldingen voor de reünie!

Ben je benieuwd wie er allemaal komen? Kijk dan hier!

Aanmelden voor de reünie

Tickets kunnen vanaf nu worden besteld en kosten € 16,- per persoon. Dit is inclusief twee consumptiebonnen. Aanmelden kan uiterlijk tot 1 april 2024

Hoort, zegt het voort!
Reserveer 13 april 2024 in je agenda en nodig zoveel mogelijk oud-klasgenoten en/of oud-collega’s uit om te komen!

Lukt het niet om je aan te melden via dit formulier? Stuur dan een mail naar secretariaat@hetbaarnschlyceum.nl

Deze mensen komen ook!

Ben je op zoek naar bepaalde personen? Maak gebruik van de zoekfunctie (Windows: CTRL + F of Apple: CMD + F).

Voor- en achter(meisjes) naamLeerling/MedewerkerLaatste jaar HBL
Marianne Bueno de MesquitaLeerling1969
Annelies Feith-GoldbergLeerling1997
Emilia WaiboerLeerling2019
Ed WarsenLeerling1978
Thomas KooijmanLeerling1999
Caitlin TabernalLeerling2022
Enrico CastelnuovoLeerling2022
Maxie ZahnLeerling1971
Daan GooteLeerling1990
Hugo-Jan SaloméMedewerker2013
Thijmen de JongLeerling2019
Agnes MaasMedewerker2017
Fiona van den BergLeerling1998
Rob KoperLeerling1979
Patty van den BruelLeerling1985
Sam van DuinMedewerker2001
Jeanette Kok-KlumpersMedewerker2010
Ilone ReitsmaLeerling1970
Madeleine KroezeLeerling2017
Jan Willem de VlamingLeerling1967
Jeroen WeberLeerling2014
Lotte de BoerLeerling2013
Ilona JensLeerling1982
Arnoud van GinkelLeerling2008
Peter BlombergLeerling1975
Sam van DuinMedewerker2001
Pieter BlankLeerling1980
Ruben DirksLeerling2012
Heleen Brouwer-BotMedewerker2023
Suzanne LabadieLeerling1982
Lex de HaanLeerling1978
Catrien van Butting-WichersLeerling1985
Petra WaaijerLeerling1987
Paul van AlphenLeerling2003
Jeannine LafebreLeerling1985
Nikki LosLeerling2022
Dennie Heimensen-van der ZandeMedewerker2022
Jack HaysLeerling2007
Anneke van de Kooij-WesterveldMedewerker2021
Laura SpijkersLeerling2013
Sara van GisbergenLeerling2013
Richard BaaréLeerling1977
Chantal de Schepper-de LeeuwLeerling1997
Monique MekenkampLeerling1990
Maurice van LeeuwenLeerling1989
Alexandra KroonenbergLeerling1987
Madelon StertefeldLeerling1981
Petri Krijnen-SchoemakerLeerling1981
Katja Van Boeijen-KoppiesLeerling1987
Mayra KinsbergenLeerling2021
Eric HeemskerkLeerling1984
Chris BaaréLeerling1982
Per DreijerLeerling1991
Ed van den BergLeerling2012
Kees ScholtmeijerLeerling1965
Randy Dex-DekkerLeerling2022
Dick BosMedewerker2011
Margot Broeksz Medewerker2014
Suzanne Jansen-van WesemaelLeerling1987
Quirine van Voorst tot Voorst-Des TombeLeerling2002
Tamara Meester-BermanLeerling1982
Jan MuntzLeerling1987
Peter SchrijverLeerling1981
Robin JonkerLeerling2018
Ricardo CavaliniLeerling2018
Marten de la VieterMedewerker2006
Lies RuiterMedewerker2012
Hans LagewaardLeerling1982
Bert BlacquiereLeerling1971
Ernst BruinsLeerling1960
Frédérique van HeeschLeerling2002
Jos BusMedewerker2006
Finn van der PadtLeerling2022
Kees van BuerenMedewerker2015
Maria de GraafLeerling2002
Sebastian TamisLeerling2019
Meike BorrieLeerling2002
Jort VeenmanLeerling2022
Marlou van Gestel-RendersLeerling1987
Jur PlötzLeerling2015
Aart de GraafLeerling2005
Dolf van den BrinkLeerling1991
Debbie van LeeuwenLeerling1992
Fleur Vriens-MengelbergLeerling1992
Marion van der Steen-VisscherLeerling1981
Lukas van de SchepopLeerling2019
Dennis van den BergLeerling2005
William BaaréLeerling1981
Carel BeynenLeerling1971
Henny de BergLeerling1954
Minke OuwehandLeerling1984
Marius EnthovenLeerling1958
Wido van HeemstraLeerling1972
Anne SimonLeerling2016
Eric VelthuizenLeerling1983
Gert NiehorsterLeerling1972
Sheila Kelder-CrollLeerling1971
Mats van RietschotenLeerling2017
Jonne van RietschotenLeerling2020
Corrie HindaalLeerling1971
Francisca Gaunter-BussLeerling1976
Puck van KimmenaedeLeerling2014
Annemieke van HardeveldLeerling, Medewerker1976 / 1983
Vanessa JansenLeerling1994
Daan van RheeLeerling2008
Carien Witsenburg-JonkerMedewerker2000
André VerweijLeerling1982
Gustaaf BloemersLeerling1995
Marion ScheltusMedewerker2015
B.J. VisserMedewerker2017
Jeroen LiefveldLeerling2002
Robbie BlomLeerling2005
Tessa van DijkLeerling2010
Agnies CrommelinLeerling1990
Maartje CraemerLeerling1988
Julian HendriksLeerling2016
Monique DalloyauxLeerling1980
Joke van den HoedLeerling1962
Hoda RezaeiLeerling1999
Isabelle CoxLeerling2017
Roy KloostermanLeerling1963
Robert KroonenbergLeerling1992
Tom EngelshovenLeerling1977
Sharon PostLeerling2002
Thya Taris-KosterLeerling1971
Carli CroesMedewerker2018
Ilse van SchalkwijkLeerling1982
Victor WitteLeerling1975
Kim WitteLeerling2003
Rita den Hollander-van DijkLeerling1971
Remco van LeeuwenLeerling1985
Chris WolfMedewerker2010
Henk de FluiterLeerling1976
Mike VreeswijkLeerling1987
Marjolijn van HeemstraLeerling1978
Jos MeijerMedewerker2021
Jacomien BolierLeerling1983
Josephine WillemsLeerling2015
Ina van WoersemLeerling2016
Eva GodefroyLeerling2001
Laura SchoutenLeerling2015
Wynand van der Schatte-OlivierLeerling1980
Laura DanielsLeerling1958
Haya BernheimLeerling1982
Thomas EdesLeerling2013
Hans RosenbergLeerling1982
Jessica VreeswijkLeerling1989
Wouter RademakerLeerling1980
Carl GeuljansLeerling2012
Paulus KostersLeerling1974
Rutger TreffersLeerling2000
Kim KoelewijnLeerling1991
Babbën WolffLeerling1991
Roswitha van RijnLeerling1991
Audrey DenkelaarLeerling1991
Josee van Oostveen-FrankenLeerling1991
Marja ScholtenLeerling1975
Loen HofkesLeerling1987
Eric MarkusLeerling2000
Willem HovestreydtLeerling1963
D.C.C. Serrurier-SchepperLeerling1960
René FranssenLeerling1980
Rob BalkLeerling1974
Tanja SmitLeerling1981
Rosalie VrakkingLeerling2001
Adrie de FluiterLeerling1974
Trix BeermanLeerling1972
Maurits van der GoesLeerling2006
Anniek SchuursLeerling1979
Remmet van LutterveltLeerling1974
Philine HartsuikerLeerling1980
Remco ViskerLeerling2001
Maud DijkstraLeerling2021
Lasse WagenaarLeerling2020
Judith DiepstratenLeerling2022
Frank van BeekLeerling1976
Carolien BosLeerling2022
Jeroen BronsLeerling1982
Sharon PostLeerling2002
Mirella EkenLeerling1992
Machiel van der KuijlLeerling1985
Erik van de VeerdonkLeerling2007
Burak OnalLeerling2007
Tania SaidLeerling2005
Didi GoossensLeerling2003
Bram van BemmelLeerling1981
Hans van LeerdamLeerling1995
Ernst MantzLeerling1968
Sacha Schoenmaker-ZehenpfenningLeerling1976
Ria de WeerdLeerling1967
Noortje van Helbergen-van HeemstraLeerling1970
Hans BloemLeerling1978
Floris MantzLeerling1998
Martin HoogendoornLeerling1976
Esmee van BezooijenLeerling2019
David de la MarLeerling1996
Mercia Vries-LengersLeerling1952
Cindy AchthovenLeerling1989
Hans Peter SmallegoorLeerling1986
Valérie HoeksLeerling1999
Erwin HeukelsLeerling1994
Gerard DoormanLeerling1974
Arend-Jan MajoorLeerling1997
Bob HasenaarLeerling1979
Jeroen LoumanLeerling1994
Renee Kortleve-PuntLeerling1992
Wouter Jan van LeeuwenLeerling1966
Peter de WitLeerling1965
Mandy van FoekenLeerling2004
Tamara SaidLeerling2003
Floor DijkgraafLeerling2004
Annette HorsmanLeerling1970
Merel PostemaLeerling2010
Edo KohlingerLeerling1987
Eva de JongLeerling1997
Tineke Mackay-TaverneLeerling1958
Inez StertefeldLeerling1978
Hein van OosteromLeerling1975
Ilona JensLeerling1982
Bas MutzeLeerling1992
Emiel PetersLeerling1988
Tineke ZwanenburgLeerling1976
Dorine JuffermansLeerling1985
Daphne van DurenLeerling2001
Emmy VoskuijlLeerling2018
Monique BremmerLeerling1975
Machteld OlthofMedewerker2016
Yvonne Suik-ButterLeerling1976
Cathy de Ruiter-SesinkLeerling1971
Katinka den BraberLeerling2016
Jouke SchotelLeerling1955
Daphne VeltienLeerling2019
Robertjan van Limburg BrouwerLeerling1984
Beata Kalker-van GendtLeerling1975
Saskia Treffers-BeekmannLeerling1971
Caroline Geysendorpher-PrinsLeerling1994
Michiel van der StruijkMedewerker2015
Jan HaddersLeerling1979
Drikus van UchelenLeerling1968
Tonnis MuntingaLeerling1959
Marnix van der SchiltLeerling1976
Jeroen HemstraLeerling1984
Vernel BrinkerinkLeerling2013
Roeland GoldbergLeerling1994
Vincent SpijkerLeerling1998
Natasja AndriessenLeerling1999
Arnold ScheepmakerLeerling1992
Inske DijxhoornLeerling2006
Annelies Ephraim-VerheijdenLeerling1983
Jos KoelewijnLeerling2002
Lisa van KeulenLeerling2020
Marjolein AmersbeekLeerling1985
Ties PetersLeerling2019
Sophie HilhorstLeerling2021
Sanne EldersLeerling2019
Niké KeuningLeerling2020
Marieke van Limburg BrouwerLeerling1985
Rina de Jonker-SchaapLeerling/Medewerker1970 – 2011
Jaap HaddersLeerling1986
Cindy ChauLeerling2011
Pip VlastuinLeerling2020
Rosan van BezooijenLeerling2020
Karin LangewischLeerling1978
Anita BackhausenLeerling1976
Caroline PeeckLeerling1987
Casper HeerschopLeerling2015
Emmeline OltmansLeerling2014
Talitha de BoerLeerling2021
Violet BijvanckLeerling1983
Jan HarteveltLeerling1983
Menno van KickenLeerling2016
Frits BooyMedewerker2000
Aimée Bentinck van SchoonhetenLeerling1982
Pär van den BroekLeerling2013
Sophie LoosLeerling1985
Ariane Collot d’EscuryLeerling1984
Janine van der WoudeLeerling2013
Juliette van der WoudeLeerling2013
Mees van GinnekeLeerling2023
Annemarie Sint JagoLeerling2001
Martijn PijpersLeerling1997
Joep HagoortLeerling2017
Lauren CrieteeLeerling2019
Robert van den BergLeerling1988
Amber van DelftLeerling2001
Mirre BolhuisLeerling2016
Cora Çatalgöl-WilminkLeerling1978
Jaap CammanLeerling1986
Tijmen de GraafLeerling2013
Dethmer SmeetsLeerling2013
Elisabeth RijkelsLeerling1990
Tim MeijerLeerling1995
Michel van den HoekLeerling1990
Walter DresscherLeerling1998
Ken BamphuisLeerling1975
Anouk EilLeerling2016
Camille BroedersLeerling2015
Helen FrohnMedewerker2017
Michiel van OmmenLeerling2011
Erna van der GootLeerling1985
Rein de LangeLeerling2001
Lily AlkemadeLeerling2011
Kaya de la RambeljeLeerling2002
Fabian HellwegLeerling1990
Rogier HentenaarLeerling1985
Harmke van DamLeerling1977
Karen BertramsLeerling1979
Marc MasciniLeerling1985
Oscar LoonLeerling2019
Paul VroonLeerling1978
Magna VeldhuysenLeerling1882
Mariska HamelinkLeerling2001
Irene van GentLeerling1981
Lizette RosenboomLeerling1978
Tjeerd PrinsLeerling1995
Lydia ElbertseLeerling1977
Derk SchaarsLeerling1983
Bernadette KeizerLeerling2014
Lieke BussLeerling1978
Elze van ‘t WoudLeerling1978
André VagevuurMedewerker2017
Loes MiedemaLeerling2022
Peter VeltmanLeerling1989
Emilie BroedersLeerling2019
Frans van HeemstraLeerling1978
Frank van der ReeLeerling1977
Ans CladderLeerling1961
Robbert LanghorstLeerling1983
Joris AaltenLeerling2021
Dunja EngelbrachtLeerling2001
Rick van SambeekLeerling2017
Peter KruiskampLeerling1985
Anne van der WelLeerling2001
Andre MorsmanMedewerker2011
Maarten BouwesLeerling1999
Maarten AardoomLeerling1998
Ivar KoudstaalLeerling2009
Madelief DrijversLeerling2022
Rob van den DoolLeerling1986
Julius ItjeshorstLeerling2013
Philomeen KuijerLeerling1981
Elise KruiswijkLeerling2017
Giso PetersLeerling2020
Sean HofstraLeerling2020
Paul van HalemLeerling1981
Nicoline FransenLeerling1984
Yvonne VerwoerdLeerling1984
Jacqueline ComelloLeerling1982
Ismay WiggersLeerling1982
Fred MatserLeerling1964
Wineke RitzemaLeerling1971
Kira KoolLeerling2010
Peter van GelderLeerling1975
Rob DrapersLeerling1974
Sascha LadeniusLeerling1987
Hanje KosterLeerling1979
Eva Margarjan-HuijtsLeerling2011
Ilja HogervorstLeerling1985
Amy SchoutenLeerling2016
Romar NathoeLeerling2016
Gordon AlexanderLeerling1998
Stef KoppenaalLeerling1986
Iris BontanLeerling2022
Rijk HeereLeerling2021
Cesanne MelisLeerling2004
Niels JensLeerling1995
Kirsten FagelLeerling2004
Niki LijftogtLeerling2004
Connie den OudenLeerling1972
Anja FrijlinkLeerling1966
Duco van den BroeckeLeerling1987
Hjalte NiehorsterLeerling2007
Hanneke van OostrumLeerling1966
Yolande MaatmanLeerling1976
Wouter MolenaarLeerling2020
Susanne BakkerLeerling1988
Lydia BouwmanLeerling1988
Hanke van der MeerLeerling1974
Astrid SluijsLeerling1974
Tinkie MuntzLeerling1981
Petra Smit-KraanLeerling1988
Bas OskampLeerling1987
Bodo MimpenLeerling1982
Annemiek Laumans Leerling1972
Eefje BeekmansLeerling2000
Max de WitLeerling2014
Rob van DorssenLeerling1977
Peter VersnelLeerling1966
Martin van der BrugLeerling1989
Joris den OudenLeerling2012
Ronald WaalsLeerling1980
Maarten BosLeerling1976
Hans DisseveltLeerling1971
Pieter HeijLeerling2016
John Roosegaarde BisschopLeerling1971
Lisa MalipaardLeerling2011
Sietske BoonstraLeerling2009
Bob Meijer Leerling2000
Remke van StaverenLeerling1985
Monique ten Houte de langeLeerling2002
Tanja Arends-JaklofskyLeerling1998
Steven RoestLeerling1996
Bert BaarsLeerling1977
Sandor SchrameyerLeerling1982
Malou HierckLeerling1975
Erik LucasLeerling2006
Jan Peter van der ReeLeerling1979
Peter LuschenLeerling2001
Eric de LangeLeerling1997
Noor SandersLeerling1996
Marielle HeijmansLeerling2000
Tessa de HaanLeerling2000
Libei ZhouLeerling2013
Philip JordanovLeerling2014
Jet Vrijmoet Leerling2022
Boenk van MarleLeerling1960
Tim de RaadtLeerling1986
Erik SpainkLeerling1963
Sabine van DongenLeerling1996
Lisette van der GaagLeerling2000
Erna van der GootLeerling1985
Peter HeemskerkLeerling1981
Willem DedelLeerling1959
Els LeuftinkLeerling1996
Jeske KapiteinLeerling2000
Fleur Olde HeuveltLeerling1995
Thomas MöhlmannLeerling1994
Olga PonjeeLeerling2004
Jan-Albert MajoorLeerling2000
Lot JensLeerling1996
Erik LucasLeerling2006
C. M. CVees VerwijsLeerling1959
Joan DikLeerling1997
Charlotte van LeerdamLeerling1996
Paul ArnoldLeerling1983
Jeske KapiteinLeerling2000
Geertjan JellemaMedewerker2018
Margriet HuiserLeerling1970
Mathieu SchimmelLeerling2001
Sieb HulscherLeerling2019
Adinda DuursemaLeerling2019
Flos BrouwersLeerling1981
Marloes BauerLeerling2019
Philine VeldhuijsenLeerling1985
Caroline ReijmerinkMedewerker2015
Marcel HofstraLeerling1987
Jan Willem van der KampLeerling1963
Guus van ErpLeerling1961
Ömer KocyigitLeerling2011
Jander WaalsLeerling2010
David van der HorstLeerling2022
Rutger OudejansLeerling1988
Wijnand van TillLeerling1995
Klaske ElvingMedewerker2018
Floris Jan HoogendoornLeerling2013
Victor LampeLeerling2020
Hidde de VriesLeerling2020
Dita MeijeringLeerling1971
Constantijn van Kooten NiekerkLeerling2002
Carlijn CoopsLeerling2013
Bien van KimmenaedeLeerling2012
Joris HueseLeerling2013
Brent RosselLeerling2019
Folkert BloembergenLeerling1985
Robert MulderLeerling2007
Julia RikkenLeerling2016
Wouter ScheerenLeerling2019
Ayenne VeldhuijsenLeerling1979
Finn van den HoekLeerling2019
Valerie van der VeerLeerling2011
David RijksLeerling1987
Ellis van SaazeLeerling1991
Friso DubbelboerLeerling1989
Fleur La RoseLeerling2010
Loes LeferinkLeerling2016
Tjeerd SandersLeerling1983
Virginie KuijerLeerling1987
Jos van der HageLeerling1989
Roos van GarderenLeerling2010
Wolter KuizingaLeerling1976
Robin NijhuisLeerling1989
Elise BrölmanLeerling2011
Anne-Marie MartensLeerling1976
Ruth van der BroekLeerling1992
Suzanne GalestinLeerling2014
Erva TasagirenLeerling2021
Sacha HubertLeerling1985
Pauline PrinsLeerling1997
Madelien MishraLeerling1996
Natasja MoesLeerling1987
Francesca DreijerLeerling1966
Ineke BeensLeerling1975
Matthijs FooijLeerling2020
Marleen KoperLeerling2019
Irene von LippeLeerling1957
Jacqueline Mees-BussLeerling1975
Angelique van SchalkwijkLeerling1987
Robin MuschLeerling2002
Sandra van LeerdamLeerling1986
Yanouk KuiperLeerling2019
Flore van HamersveldLeerling2019
David KroonLeerling2013
Annabel LangereisLeerling1999
Famke VerschuurLeerling2019
Julianne de KievitLeerling2019
Anne van der ZwaanLeerling1980
Vanessa van HoofLeerling1997
Maryse DubbeldamLeerling2017
Inger BosLeerling2010
Nicolette RijksLeerling1990
Pieter HennyLeerling1967
Maja TrivanovicLeerling1999
Els VeenLeerling1976
Eugene DiemelLeerling1982
Diana van MarleLeerling1963
Louis RichardLeerling1965
Jaap DijkstraLeerling1967
Karel van der HuchtLeerling1964
Tim van DijkLeerling2021
Adriaan van Lidth de JeudeLeerling1966
Jacqueline van den EshofMedewerker2008
Alexander Collot d’EscuryLeerling1983
Bas van den BroeckeLeerling1988
Parisa AzadbariLeerling2001
Mahsa AzadbariLeerling2001
Jean-Marc van TolLeerling1986
Hasna BelarbiLeerling2001
Riekje de HaanLeerling1973
Merijn BronsLeerling2019
Guido DemmersLeerling2004
Robert Rengers Hora SiccamaLeerling1984
Eljan de WijsMedewerker2007
Hanneke Baretta-BekkerLeerling1965
Jonathan BrefeldLeerling2017
Caner KantarLeerling2023
Loïs KnijpigaLeerling2017
Floris de SteurLeerling2018
Alain van den BergLeerling1990
Karin JuffermansLeerling1981
Renée van LimborghLeerling1979
Joost van DroffelaarLeerling2004
Henk JellemaLeerling2017
Rob van der ZandeLeerling1979
Caty LeenenLeerling1970
Niek DelfosLeerling1945
Jeanique de RidderLeerling1987
Sanna KoppenaalLeerling1993
Paul HoekstraLeerling1989
Laura SchoutenLeerling2015
Jaap AntheunisseLeerling1969
Bas van de WalleLeerling2017
Frans SchouteLeerling1967
Jeroen van TolLeerling1986
Ruben van den BovenkampLeerling2012
Amirun RahmatLeerling2017
Tycho BoasLeerling2017
Hans RosenboomLeerling1987
Job DiebenLeerling2017
Hidde BeijersbergenLeerling2017
Wilbert LeeringLeerling1990
Liesbeth van der VeenMedewerker2018
Rob FlessemanLeerling1985
Stijn PlekkenpolLeerling2019
Mike van SlootenLeerling2014
Frans SchouteLeerling1967
Pam CoffengLeerling2016
Heleen HoogendijkLeerling1985
Willem de BreeLeerling1985
Wim MaasLeerling1975
Els van LieropLeerling1957
Fred WijsmullerLeerling1960
Siem BuijsseLeerling2019
Yasmine NathoeLeerling2020
Eefje RoubosLeerling2019
Marja ReerinkLeerling1978
Dilara DagdevirenLeerling2023
Erik KoperLeerling1988
Annemarie MuntzLeerling1978
Daan WennekerLeerling2001
Ferry HovelingMedewerker2006
Lieke van de KraatsLeerling1970
Coert van KooijLeerling1985
Pauline KrusemanLeerling1961
Coen LaseurLeerling2020
Ankie LigteringenLeerling1978
Linda van AsseltLeerling1982
Lisette de WeijerLeerling2016
Maxime van de GroepLeerling2011
Yannick KlörenLeerling2019
Freek TerbergLeerling2012
Meike BrooijmansLeerling1993
Menno VermeerLeerling2021
Mark Jan MeerdinkLeerling1986
Nico van LeersumMedewerker2011
Anthony WillemsLeerling1981
Mick VeldhuijsenLeerling1980
Mirjam FrieswijkLeerling1962
Ruurd JansenLeerling1989
Lotte van de LindeloofLeerling2022
Linda Jansens-KleijnLeerling1984
Lydia HendriksLeerling1982
Marieke VerheijdenLeerling1986
Dirk VisserLeerling1988
Eric SchlameisenLeerling1987
Martijn de JagerLeerling1996
Inez MeursLeerling1989
Jan-Willem van ZwietenLeerling2017
Annechien SpoelLeerling1985
David MillenaarLeerling2007
Lenneke WesterLeerling2001
Michiel TijsselingLeerling1975
Eva van de LindeloofLeerling2019
Richard WaaijerLeerling1988
Peter ten HamLeerling1968
Claire RijkensLeerling2001
Marjolein van Buttingha WichersLeerling1983
Cynthia GeurtenLeerling2015
Roelof VredeveldLeerling1976
Ernst HuijtenLeerling1981
Ruud WittebolLeerling1981
Coos de Knocke van der MeulenLeerling1967
Noortje GoemansLeerling1992
Monika van SteenveldtLeerling1972
Dolf van SteenveldtLeerling1973
Karin BreukerLeerling1976
Larissa ten HaveLeerling2001
Loet NederhorstLeerling1983
Willem PrinsLeerling1967
Dirk van DijlLeerling1973
Carl-Jan van der HeideLeerling2003
Monique HeijstLeerling1985
Bart BuschmannLeerling1990
Per InsingerLeerling1974
Marjolijn CretonLeerling1983
Lafayette BrinksmaLeerling2022
Tritia Rams – NeebLeerling1985
Matthijs HofmanLeerling1998
Adriaan van Lidth de JeudeLeerling1966
Ebbo van GelderenLeerling1983
Douwe DirksLeerling1988
Frederieke SchoutenLeerling1997
Emma BaggenLeerling2019
Julian de GrootLeerling2019
Eric GroenhartLeerling1968
Simone Bausch-NaardenLeerling1975
Guus VriesLeerling1984
Résalieke VliegerLeerling1986
Sara SerierseLeerling2019
Dirk Jan NieuwenhuisLeerling1989
Matthieu van WaningLeerling2022
Rémy WiggersLeerling1976
Tom van der PoelLeerling1979
Maurits van ZoestLeerling2003
Michael ScheffensLeerling1979
Willem van der MeijLeerling1978
Chantal van de BoomLeerling1997
Ad den OudenLeerling1969
Jan HeybroekLeerling1962
Melike Çatalgöl Leerling2010
Karel MarksLeerling1970
Floris CarlierLeerling1986
Anton van EijdenLeerling1958
Yoka VerduinLeerling1979
Ingeborg de LangeLeerling2001
Noor CoffengLeerling2019
Paul BlombergLeerling1979
Willem Hendrik de BeaufortLeerling1957
Kathinka MinzingaLeerling1971
Terra BrehlerLeerling2020
Matthijs van ZwietenLeerling2016
Mehmet EgirgenLeerling2018
Philippe BlankertLeerling1982
Vincent HerfstLeerling2003
Olaf EphraimLeerling1983
Esther HermanLeerling2014
Nicky van den DeijsselLeerling2014
Mikki HulscherLeerling2014
Atse BouwesLeerling1966
Kike GrimbergenLeerling2019
Maya NoordamLeerling2010
Patrick van HoofLeerling1999
Guido MasciniLeerling1988
Margriet SamamaLeerling2001
Margot KluteLeerling1979
Nina MarkusLeerling1998
Miriam GoijaertsLeerling1985
Anna WalravenLeerling2020
Maurits LiefveldLeerling2003
Chris RietdijkLeerling1967
Dave BrowneLeerling1995
Hanneke SevinkLeerling1977
Bas AmelungLeerling1990
Katja BertramLeerling2005
Famke KroeseLeerling2004
Aernoudt van der WilkLeerling1994
Kim van BoeijenLeerling2019
Eline MaarseLeerling1996
Andrea de BruinLeerling2019
Bart BergersLeerling2019
Saskia SamamaLeerling1999
Gert Jan van der BurgLeerling1971
Piet SoetemanLeerling1968
Fien WakimLeerling2019
Lisa TolnerLeerling2020
Cia VeendorpLeerling2019
Jip BroekLeerling2020
Eline van ‘t VeldtLeerling2019
Petra CosijnLeerling1955

Er zijn al 828 aanmeldingen voor de reünie!