Wie nog groter wil denken, over de Europese grenzen heen, kan meedoen met het Model United Nations (MUN). De MUN is een conferentie die overal in de wereld wordt georganiseerd en erg populair is bij scholieren en studenten. Bij een MUN worden conferenties van de Verenigde Naties nagebootst. Samen met tweehonderdvijftig internationale scholieren kruipen onze leerlingen in de rol van diplomaat en verdiepen zij zich in wereldvraagstukken. Ze debatteren, schrijven resoluties en ontwikkelen oplossingen voor diverse maatschappelijke en internationale problemen.
De website is in een nieuw jasje gestoken. Daarnaast zijn de inlogpagina's van de ouder, leerling en medewerkers verhuist naar een ander platform.
Lees meerHet Baarnsch Lyceum heeft voor de komende jaren een nieuw strategisch beleidsplan opgesteld in samenspraak met leerlingen, ouder(s)/verzorger(s), medewerkers en externe partijen.
Lees meerVlak voor de zomervakantie heeft de mr ingestemd met het nieuwe vakantie- en feestdagen overzicht voor schooljaar 2022-2023.
Lees meer