HBL HBL

Het Baarnsch Lyceum en de Waldheim mavo, mogen nu al van start met het maken van plannen voor een uitbreiding. Dat is een jaar vroeger dan in het oorspronkelijke huisvestingsplan van de gemeente stond. Op 31 mei heeft de gemeenteraad van Baarn ingestemd met het beschikbaar stellen van een voorbereidingskrediet voor uitbreiding van Het Baarnsch Lyceum en de Waldheim Mavo.

Het is ook nodig. Want HBL, ooit gebouwd voor 990 leerlingen, volgend jaar 1150, barst uit haar voegen. Een mooie extra vleugel met passende faciliteiten gaat ervoor zorgen dat de noodlokalen en fietstochtjes naar de Uitkijck overbodig worden.

Hoe lang het proces gaat duren is moeilijk te voorspellen, maar beide scholen geven vol gas. Wij zijn al in gesprek met architectenbureau Bos. Natuurlijk delen we de uitbereidingsplannen zodra dat kan.

Ander nieuws

Reünie 2024

Reünie zaterdag 13 april 2024

Lees meer

Strategisch Beleidsplan 2022-2026

Het Baarnsch Lyceum heeft voor de jaren 2022 - 2026 een strategisch beleidsplan opgesteld in samenspraak met medewerkers, leerlingen, ouder(s)/verzorger(s) en externe partijen.

Lees meer

Vakantie en belangrijke data 23-24 en 24-25

Vakantie- en feestdagen overzicht voor schooljaar 23-24 en 24-25

Lees meer