Menu
header_5 (1 van 1).jpg

10-minutengesprekken aanvragen (uitgesteld)

vrijdag 24 november 2017 08:54

Wegens een ongepland groot onderhoud aan de SOMtoday omgeving. Is het helaas niet wenselijk om de aanvragen voor de 10-minutengesprekken vandaag open te zetten. U ontvangt op zaterdag 25 november, voor 18.00 uur, een uitnodiging om u aan te melden voor een 10‑minutengesprek via een bericht in uw “SOMtoday elo”.

Onze excuses voor de overlast.

Extra informatie toevoegen bij een gesprek.
Wilt u bij het aanvragen van een gesprek, alvast kort aangeven, waar u het tijdens het gesprek over wilt hebben. Deze tekst is dan zichtbaar voor u, uw kind en de docent. De docent kan zich dan inhoudelijk beter op het gesprek voorbereiden.

Opmerking voor de roostermaker, als u niet alle momenten beschikbaar bent.
Bij het maken van het rooster voor de 10-minutengesprekken gaan wij er vanuit, dat u op beide dagen beschikbaar bent. Mocht u een dag/dagdeel/tijdstip niet beschikbaar zijn. Wilt u dit dan in het vakje "opmerking voor de roostermaker" duidelijk aangeven. We zullen hier bij het roosteren zoveel mogelijk rekening mee proberen te houden.

Vragen?
Heeft u nog vragen en/of opmerkingen over de 10-minutengesprekken, dan kunt u een e-mail sturen naar gespreksaanvraag@hetbaarnschlyceum.nl.

« Terug

Nieuws

RSS icon linking to RSS overview

Op Weg Naar Het Lagerhuis

maandag 19 februari 2018 11:14 Afgelopen vrijdag was de debatwedstrijd Op Weg Naar Het Lagerhuis. Onze school deed dit jaar voor het eerst mee aan de wedstrijd. De wedstrijd vond plaatst in het Provinciehuis in Utrecht.  Er ... lees verder

Noor en Julie landskampioenen hockey!

woensdag 07 februari 2018 10:24 Het Baarnsch Lyceum heeft er 2 kersverse landskampioenen bij: Noor (A2a) en Julie (A1a) zijn met Mc1 van Schaerweijde landskampioen in de zaal geworden! In de finale hebben ze Oranje Rood uit ... lees verder

Uitreiking Cambridge diploma's

dinsdag 06 februari 2018 11:42 In november 2017 was de spanning weer hoog toen 45 leerlingen op gingen voor het Cambridge Advanced Examen in Amsterdam of Utrecht. Het examen omvat vier onderdelen: Speaking, Listening, Writing ... lees verder

Code rood

donderdag 18 januari 2018 10:39 In de loop van de ochtend is code rood afgegeven. Gelukkig zijn de meeste leerlingen op school. In de loop van de middag luwt de storm en kunnen leerlingen weer veilig naar huis. Sommige ... lees verder

Kerstmarkt Het Baarnsch Lyceum een succes!

maandag 15 januari 2018 08:41 Een mooie droge koude decemberavond, een sfeervol verlicht terrein, veel bezoekers, diverse optredens van o.a. het kerstkoor en kerstkramen die zijn bemand door leerlingen en hun mentoren, die ... lees verder

Agenda

Studiedag

vrijdag 23 februari 2018 230218 De leerlingen zijn lesvrij.   lees verder

Voorjaarsvakantie

maandag 26 februari 2018 260218 School gesloten. lees verder

Voorjaarsvakantie

dinsdag 27 februari 2018 270218 De school is gesloten.  lees verder

Voorjaarsvakantie

woensdag 28 februari 2018 280218 De school is gesloten.  lees verder

Voorjaarsvakantie

donderdag 01 maart 2018 010318 De school is gesloten.  lees verder
Sluiten Inloggen